Shopping Cart
تفاوت ویاگرا با سیلدنافیل

تفاوت سیلدنافیل با ویاگرا در چیست؟

این دو را غول داروهای راست کننده فوری آلت تناسلی مینامند اما گاه مردان برای انتخاب یکی از آنها با تردیدهایی روبه رو میشوند، براستی که تفاوت سیلدنافیل با ویاگرا در چیست؟ کدام قویتر است؟ یا کدام را انتخاب کنیم؟

حتما میدانید که برای ED تاکنون داروی مشهور تری نسبت به ویاگرا موجود نیست، اما این بدان معنا نمیباشد که داروهای دیگر ضعیف تر بوده و یا اینکه کارایی لازمه را نداشته اند!

سیلدنافیل یک ماده ای است که بعنوان اصلی ترین ترکیب در ساخت ویاگراها مورد استفاده قرار میگیرد، با اینحال حتی سیلدنافیل به عنوان قرصی واحد با عناوین تجاری دیگر و یا به تنهایی نیز مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

پس ابتدا باید دریافت که تشابه دو دارو در ماده ی فعال “سیلدنافیل” خلاصه میگردد، اما در رابطه با تفاوت های دارو باید اشاره نمود که نکاتی مانند دوز مصرفی و حتی قیمت ها میتوانند تعیین کننده باشند.

ویاگرا برای نعوظ است همانگونه که آموکسی سیلین بعنوان دارویی برند برای درمان بیماری های عفونی نظیر سرماخوردگی بکار گرفته میشود، پس این دو بعنوان دم دست ترین قرص های شناخته شده برای مشکلات روز مره در نظر گرفته میشوند.

هزینه ای که مشتری برای خرید ویاگرا ها میپردازد قابل مقایسه با سیلدنافیل ها نیست زیرا موضوع برند پیش می آید، بطور مثال در دنیای دیجیتال برندهایی نظیر سامسونگ با استقبال خوبی در سرتاسر دنیا رو به رو هستند.

در ادامه اما نکاتی وجود دارد که شما باید قبل از خرید این دو دارو آنها را در نظیر بگیرید.

تفاوت ویاگرا با سیلدنافیل در چیست؟

ویاگرا و نسخه ی عمومی آن (سیلدنافیل) جزو چند داروی مطرحی است که برای درمان اختلالات نعوظی مردانه بکارگرفته میشود.

با این اینکه قرص ویاگرای اصل همواره از طریق کمپانی فایزر ارائه میگردد اما در نقطه ی مقابل سیلدنافیل ها از چنین مزیتی برخوردار نیستند (بیشتر بخوانید در رابطه با شرکت فایزر).

سیلدنافیل ها پس بدین جهت بسیار ارزان قیمت تر در بازارها یافت میشوند و برای تعیین نرخ دقیق آنها باید به دوزهایی که روی جعبه های دارویی نوشته میشود دقت نمود.

اگرچه ویاگرا یا “قرص آبی کوچک” در ذهن مردم به عنوان داروی ED حاکم است، احتمالاً نام های محبوب دیگری مانند Cialis (نام عمومی تادالافیل؛ اطلاعات مهم ایمنی را ببینید) و Levitra (نام عمومی) را دیده اید. واردنافیل). این درمان‌های ED همگی متعلق به دسته‌ای از داروها به نام مهارکننده‌های PDE-5 هستند که با بهبود جریان خون در آلت تناسلی کار می‌کنند و نعوظ سخت‌تر و طولانی‌تری را برای شما به ارمغان می‌آورند.

دنیای قرص های راست کننده فوری مردانه همیشه داغ است زیرا تقاضا برای خرید آنها بسیار بالاست، هر کمپانی که در این موضوع وارد میشود با غولی همانند ویاگرا روبه روست.

اگر چه مقابله با قدرت کمپانی فایزر برای اکثر داروسازهای جنسی کاری بسیار سخت و طاقت فرسات اما این مزیت را بوجود می آورد که آنها همواره اطلاعات خود را بالاتر برده و نسخه های بهتری را ارائه دهند.

ویاگرا ها گران ترین داروهای نعوظی نیستند زیرا امروزه برخی از شرکت های آمریکایی نسخه هایی را بیرون داده اند که از ترکیبات کم یابی استفاده کرده و قدرت بالاتری حتی نسبت به ویاگراهای 100 میلی گرمی را دارا میباشند.

قرص ویاگرا
تصویری از یک بسته قرص ویاگرای 4 عددی

ویاگرا چیست؟

ویاگرا توسط فایزر تولید میشود و نسخه های متعددی از آن در دسترس عموم قرار دارد، عرضه ی این دارو متناسب با نیاز و قدرت خرید عامه ی مردان در نظر گرفته میشود.

نسخه های ویاگرا از طول دوره ی درمانی متفاوتی نیز برخوردار میباشند، یک ویاگرا میتواند از نسخه ی دو تایی شروع و تا 30 تایی ها نیز همچنان ادامه داشته باشد.

سنگین ترین دوز قرص های ویاگرا با 200 میلی گرم تمام میشوند (در هنگام نوشتن این مقاله فعلا تا این دوز ساخته میشود).

اگر بدنبال شق نمودن و یا حجم دادن به آلت تناسلی خود هستید میتوانید به ویاگرا مراجعه کنید، سن استفاده از ویاگرا 18 سال تمام برای یک مرد بالغ در نظر گرفته میشود.

مهمترین مشکل ویاگرا که باعث میشود خیلی از مردها نسبت به خرید آن بیخیال شوند، وقوع یکسری از حساسیت های مقطعی و مشکل ساز است بطوری که ممکن است پس از دقایقی از مصرف یک حبه ویاگرا، مردان با تغییر رنگ اشکال مواجه شوند. یک مرد استفاده کننده ویاگرا اخیرا گزارش داد که تا لحظاتی رنگ آبی را با بنفش اشتباه گرفته بود!

اگر چه این یک نقیصه بزرگ است اما برای همگان اتفاق نمی افتد و داروساز توضیح داده که اگر قبل از مصرف ویاگرا تغذیه مختصری صورت پذیرد امکان بروز حساسیت ها تا 90 درصد کاهش پیدا میکند.

همچنین، ممکن است خود قرص ها کمی متفاوت به نظر برسند. نام تجاری “Pfizer” روی آن با حروف ریز حک شده است و معمولاً به صورت یک قرص آبی الماس شکل است. ژنریک می تواند سفید یا آبی باشد و در اشکال مختلفی وجود دارد. بسته به شرکت سازنده، می تواند چاپ های مختلفی روی آن داشته باشد. نوع سغید ویاگراها اشاره به ویاگرا پاور وی 8 دفترچه ای دارد.

سیلدنافیل چیست
تصویری از بسته دارویی سیلدنافیل

سیلدنافیل چیست؟

اشاره گردید که سیلدنافیل یک ماده ی فعال در ویاگراهاست اما میتواند مورد استفاده ی شرکت های دیگر سازنده ی قرصهای نعوظی قرار گیرد.

سیلدنافیل ها را خیلی از کشورهای سازنده بکار میبرند و صرفا این داروی واحدی از ایالت متحده نیست.

اکنون با سه نسخه از سیلدنافیل آشنا هستید: ویاگرا (نام تجاری)، سیلدنافیل (عمومی) و Revatio که برای درمان PAH استفاده می شود. برای درمان ED، دو گزینه اول در چهار دوز ارائه می شوند: 25 میلی گرم، 50 میلی گرم، 100 میلی گرم و البته 200 میلیگرم. Revatio با افزایش 20 میلی گرمی عرضه می شود و گاهی اوقات برای درمان ED به صورت غیرقابل برچسب استفاده می شود.

بنظر میرسد برخی از نسخه های متعدد سیلدنافیل بدلیل ناچیز بودن تاثیرات دیگر تولید نمیشوند و نظرات منفی در این باره به وفور حتی در فضای نت قرار گرفته است.

از مهمترین ویژگی های مثبت سیلدنافیل اینکه توسط FDA پزدازش و به تایید رسیده است و بعنوان ماده ای جهت درمان فشار خون شریانی ریوی (PAH)، یک اختلال نادر ریوی (بارنت، 2006) در دسترس است.

ویاگرا و سیلدنافیل
تفاوت نهایی بین سیلدنافیل با ویاگرا و انتخاب محصول مناسب از بین این دو دارو

ویاگرا برای من مناسب است یا سیلدنافیل؟

روش کار هر دو دارو یکسیت و هدف واحد آنها مبارزه با اختلالات ED است که میتواند حتی مردان جوانتر را نیز با مشکلاتی روبه رو سازد.

آنها دارای همان عوارض جانبی بالقوه مانند فشار خون پایین، احتقان بینی، سوء هاضمه، سردرد، گرگرفتگی صورت، کمردرد، از دست دادن ناگهانی شنوایی یا بینایی و پریاپیسم هستند.

مهمترین نکته از نظر سلامتی این است که میتوانید هر کدام را بکار گیرید اما بایستی به اختلالات دارویی توجه فرمایید.

همیشه پزشکان توصیه میکنند که چنین گزینه هایی را با سایر داروهای دارای نیترات بکار نگیرید، زیرا ممکن است خطرات بالقوه ی کاهش فشار خون را در بر داشته باشد.

اینکه یک داروی تجاری را انتخاب میکنید یا یک داروی ژنریک مهم نیست بلکه اصلی ترین بحث در اینجا نوع تهیه دارو است.

همواره راهکار اصلی برای خرید دارو مراجعه به یک داروخانه ی معتبر است، از آنجایی که چنین نسخه هایی معمولا در داروخانه های شهری یافت نمیگردند شما مجبورید به شناسایی داروخانه های اینترنتی معتبر روی بیاورید.

داروخانه ی لونیسا یکی از این شرکت های معتبر است که خود توسط پزشک اداره شده و تمامیه ملاحظات حتی پاسخگویی به سوالات اینترنتی نیز توسط ایشان صورت میپذیرد و کاملا متعهد به مسئولیت های خود در قبال مشتریان میباشد.

پاسخی دیگر برای یافتن تفاوت سیلدنافیل با ویاگرا

از دیگر راههای یافتن تفاوت سیلدنافیل با ویاگرا میتوان این مورد را اشاره نمود که ممکن است اکثرا سیلدنافیل ها توسط شرکت های فیک ساخته شده باشند در حالی که ویاگرا نمیگذارد هیچ شرکتی جز فایزر از نام آن سو استفاده کند و معمولا به افشاگری در این باره پرداخته است. ما مطمئن نیستیم که شرکت های فیک در رابطه با ساخت ویاگرا کاملا تحت تعقیب قرار گرفته باشند اما حداقل میتوان فهمید که تعداد فیک آنها بسیار محدود و قابل پیگیری است.

انتخاب یک داروی نعوظی موثر تا حدودی به میزان بودجه افراد مربوط میشود و یا اینکه آنان میتوانند در این باره با مشاوران داروخانه مشورت های لازم را داشته باشد.


گرد آوری شده توسط تیم پزشکی داروخانه لونیسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *