Shopping Cart
روش افزایش سایز آلت پنیمور

بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه به روش پنیمور

از جمله راههای بی هزینه و بدون استفاده از داروهای خاص جهت کمک به بهبود اندازه ی آلت تناسلی مردانه روش پنیمور میباشد که مورد توجه پزشکان قرار گرفته است.

این روش بصورتی کششی و تمرینان خاص صورت میپذیرد و گرفتن نتیجه ی لازم مستلزم داشتن اطلاعات کافی و البته تمرین و تکرار های مداوم صورت میپذیرد.

امروزه روشهای مختلفی نظیر جلکینگ و تمرینات کشش طول آلت تناسلی نیز بسیار مرسوم است و روشی کاملا مشابه با پنیمور را در برمیگیرد. از جمله دستگاههایی که انجام چنین عملیاتی را بسیار آسانتر و قویتر جلو میبرند میتوان به دستگاه وکیوم مردانه اشاره نمود.

روش پنیمور چیست؟

این یکی از راههای اصولی و منطقی جهت بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه محسوب میگردد، برخی از پزشکان به این ترفند برچسب بی عارضه ترین راه موجود جهت افزایش سایز مردانه را زده اند.

پنیمور از چندین سال گذشته بعنوان روشی جهت بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه در اروپا و آمریکا مورد بحث و انتقال دانش قرار گرفته است و گزارشات حاکی از آن است که بخصوص اگر این کار توسط نوجوانان تازه به بلوغ رسیده انجام پذیرد به مراتب میتوان به نتایج بهتری دست یافت.

یک فرد پنیمور کننده برای رسیدن به نتایج مثبت بایستی تغذیه، خواب راحت و فکر آزادی داشته باشد، شما اگر با حالتی استرس زا این روش را دنبال کنید ممکن است نتایج بارزی را شاهد نباشید.

گفته میشود تمرینات روش پنیمور حداقل بایستی بین 1 تا 6 ماه همچنان تکرار گردد. در این مدت شما همچنان مجاز به استفاده از مواد سمی نظیر سیگار نخواهید بود. همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لباسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن، شنا و … اثری بسیار مطلوبی بر روش پنیمور خواهد داشت.

روش پنیمور چگونه است؟

روش پنیمور در واقع راهکاری جهت رساندن جریانات خونی به بافت آلت تناسلی مردانه است.

این مکانیزم بصورت گرمایشی صورت میپذیرد، عملیات بدین صورت است که شما قبل از هر چیزی باید یک شستشوی الت انجام داده و سپس با حوله ای گرم جهت خشک کردن آلت تناسلی بپردازید( در این حالت، آلت تناسلی نرم و آماده شده و میتوان براحتی آن را ورزش داد).

پس از اعمال گرما به ساختار آلت تناسلی دومین کاری که باید انجام دهید حرکات کششی است، بدین منظور نوک الت تناسلی را بدون آنکه فشار زیادی به آن وارد کرده، گرفته و آن را به سمت جلو کش دهید، این کار را ۱ دقیقه انجام دهید و بعد از آن آلت را به مدت ۱۰ ثانیه رها کنید و به آن استراحت دهید. این کار را می‌توانید ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید.

بعد از تمام شدن این مرحله، به مدت ۱۰ دقیقه به آلت خود استراحت دهید. وقتی ۱۰ دقیقه استراحت تمام شد، نوبت به تمرینات گردش خون و رشد می‌رسد. در این مرحله سر آلت تناسلی را بگیرید و با دست دیگر خود، ضرباتی را به ‌آرامی به آن بزنید.

دقت کنید که نباید به نقاط حساس مثل بیضه‌ها ضربه‌ای وارد شود. علاوه بر این شدت ضربات نیز باید آرام باشد تا آسیبی به آلت تناسلی نرسد. شما می‌توانید این تمرین را ۳۰ بار تکرار کنید. در آخر آلت تناسلی خود را با کمک لوبریکنت یا یک ماده لیزکننده ماساژ دهید.

مهمترین نکته هنگام انجام تمرینات روش پنیمور اینست که به هیچ عنوان نبایستی آلت شما حالت نعوظی بخود بگیرد و الگوی نرمی را تا پایان کار باید حفظ کنید.

آیا انجام روش پنیمور بی خطر و علمی است؟

این تمرینات از سابقه ی طولانی برخوردار بوده و بهترین روش ورزشی برای آلت تناسلی محسوب میگردد به شرطی که شما روزانه وقتی را بدین منظور اختصاص دهید. اثرات مثبت چنین روشهایی که کاملا طبیعی محسوب میگردد میتواند حتی در ماه ششم اتفاق بیفتد و هر گونه افراط و تفریط در روشهای ورزشیه پنیمور میتواند مشکلاتی را برای مردان بوجود بیاورد.

مزایای استفاده از روش پنیمور چیست؟

جدا از نکات صرفه جویی در هزینه ها، شما با روش پنیمور ریسک تشخیص قرص های اصل جنسی را نخواهید داشت (البته داروخانه لونیسا منبعی معتبر برای تهیه چنین قرص هایی میباشد) . در درجه ی دوم درمان برخی از مشکلات نعوظی نظیر انحرافات آلت تناسلی براحتی انجام میپذیرد.

پنیمور روشی آسان برای انباشت قطرات خونی در نواحیه تناسلی محسوب میگردد که هر گونه بلوغ دیررس را در جوانان درمان میکند، این تکنیک میتواند برای اعصاب و روان مناسب بوده و یک راه شناختی برای لذت جنسی در مردان نوجوان باشد.

الت را چگونه بزرگ بزرگ کنیم
بزرگ کردن آلت به روش پنیمور

جمع بندی

روش پنیمور بعنوان تکنیکی برتر جهت افزایش دائمی سایز آلت تناسلی مردانه بدون بازگشت میباشد.

اما در کنار تمامیه نکات مثبتی که از روش پنیمور بخاطر داریم همچنان یک ضعف بزرگ در این روش وجود دارد و آن هم دیر بازده بودن تکنیک است بطوری که شما باید چند ماهی خود را درگیر این روش کنید.

با اینحال ما روشهای جایگزین دارویی دیگری در داروخانه لونیسا داریم که میتوانید جهت نتیجه گیری سریعتر نیز به آنها رجوع کنید. برخی از این داروها به شرح زیرند:

کرم کینگ سایز روشی جلکینگ برای افزایش سایز مردانه

قرص وایمکس بهترین بزرگ کننده فوری اندام تناسلی

قرص گودمن بهترین قرص حجم دهنده اندام تناسلی مردانه

ژل ایموشن مشکی راه حلی ایرانی برای بزرگ کردن سایز مردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *